- autor: Wiinii, 2012-11-13 20:21
-
XIII TYSKI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej TYCHY CUP 2012 Dnia 18.11.2012r. (niedziela) wyjedziemy na Halowy Turniej do Tychów.
Kadra: Puzio, Winciersz, Gałek, Rotuski, Tomaszowicz, Bednara, Dyrcz, Wystup, Nojek.
Zbiórka o godz. 06:55 pod naszym budynkiem klubowym.
Zabieramy ze sobą: szare i zielone stroje ligowe, sprzęt (ochraniacze, halówki), legitymacje, pomarańczowe koszulki treningowe, prowiant, 35zl/os.
Przychodzimy ubrani w bluzy Dresowe (JAKO) !!
Szczegóły odnośnie turnieju (podział na grupy, terminarz, zasady rozgrywek) po naciśnięciu "więcej"
1. Miejsce i termin:
- dnia: 18.11.2012 roku - zawodnicy rocznika - 2000 - Hala Sportowa al. Piłsudskiego w Tychach
2. Godzina:
- Rozpoczęcie turnieju o g. 8.00 planowane zakończenie ok. g. 15.30.
3. Sposób rozgrywek:
- Zmiany hokejowe, czas jednego meczu 14 min. Bramki o wym. 2 x 3 m. Obowiązuje obuwie halowe. System: gra 4+1.
- W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek oraz ilość bramek strzelonych /dotyczy rozgrywek grupowych.
4. Nagrody i wyróżnienia:
- Zespoły, które zajęły miejsca od I – IV otrzymają okolicznościowe puchary oraz dyplomy dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla każdego zawodnika. W tym upominki i gadżety Spółki Tyski Sport i GKS Tychy.
- Za zajęcie miejsc od I-III każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal.
- Dyplomy dla wszystkich uczestników.
- W każdej drużynie zostanie wybrany przez opiekuna najlepszy zawodnik, który otrzyma statuetkę najlepszego zawodnika w drużynie.
- Najlepszy strzelec, zawodnik oraz bramkarz turnieju otrzymają pamiątkowe statuetki wraz z imiennym dyplomem oraz upominki rzeczowe.
- NAGRODY WRĘCZAĆ BĘDĄ ZAPROSZENI GOŚCIE ORAZ ZAWODNICY GKS TYCHY.
Grupa A:
Chrzciciel I Tychy
Polonia Bytom
TS AKS Chorzów
UKS Sprint Katowice
APN Czeladź
Grupa B:
Chrzciciel Tychy II
MOSM Tychy
Unia Bieruń Stary
Sokół Wola
Progres Nowa Huta
Harmonogram Rozgrywek:
1 Grupa A 8.00 PUKKS Chrzciciel I Tychy - UKS Sprint Katowice
2 Grupa B 8.18 PUKKS Chrzciciel II Tychy - MOSM Tychy
3 Grupa A 8.36 TS AKS Chorzów - Polonia Bytom
9.00 Uroczyste Otwarcie Turnieju
4 Grupa B 9.15 KS Unia Bieruń Stary - Sokół Wola
5 Grupa A 9.33 APN Czeladź - PUKKS Chrzciciel I Tychy
6 Grupa B 9.50 AS Progres Nowa Huta - PUKKS Chrzciciel II Tychy
7 Grupa A 10.08 UKS Sprint Katowice - TS AKS Chorzów
8 Grupa B 10.26 MOSM Tychy - KS Unia Bieruń Stary
9 Grupa A 10.42 Polonia Bytom - APN Czeladź
10 Grupa B 11.00 Sokół Wola - AS Progres Nowa Huta
11 Grupa A 11.18 PUKKS Chrzciciel I Tychy - TS AKS Chorzów
12 Grupa B 11.36 PUKKS Chrzciciel II Tychy - KS Unia Bieruń Stary
13 Grupa A 11.53 Polonia Bytom - UKS Sprint Katowice
14 Grupa B 12.10 Sokół Wola - MOSM Tychy
15 Grupa A 12.28 APN Czeladź - TS AKS Chorzów
16 Grupa B 12.47 AS Progres Nowa Huta - KS Unia Bieruń Stary
17 Grupa A 13.03 PUKKS Chrzciciel I Tychy - Polonia Bytom
18 Grupa B 13.21 PUKKS Chrzciciel II Tychy - Sokół Wola
19 Grupa A 13.39 UKS Sprint Katowice - APN Czeladź
20 Grupa B 13.56 MOSM Tychy - AS Progres Nowa Huta
Drużyny, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie A grają na krzyż z drużynami, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie B o wejście do finału przegrani z tego spotkania grają o miejsce 3.
Mecze o miejsca trwają 2 x 8 minut.
21. Mecz o finał godz. 14.17 1A - 2B
22. Mecz o finał godz. 14.36 1B - 2A
23. Mecz o miejsce 3 godz. 14.55
Drużyna przegrana z meczu nr 21 - z przegraną z meczu nr. 22
24. Mecz finałowy o miejsce 1 godz. 15.12
Wygrany z meczu nr 21 - Wygrany z meczu nr 22
Ceremonia zakończenia połączona z uroczystym wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród uczestnikom turnieju około godziny 15.30.